Rozhodol som sa opätovne kandidovať. Pozrite si môj volebný leták

Domov > Články
Rozhodol som sa opätovne kandidovať. Pozrite si môj volebný leták

Priatelia z planétky zvanej Trenčín - rozhodol som sa opätovne kandidovať za poslanca trenčianskeho Mestského zastupiteľstva, ako nezávislý kandidát. To znamená, že musím získať do 30. augusta 2022 až 500 podpisov občanov Trenčína, ktorí s mojou kandidatúrou súhlasia (bez ohľadu na to, či ma potom budú voliť).

Prosba na vás: ak si myslíte, že moja kandidatúra má aký taký zmysel, prosím vás o pomoc so zberom podpisov - či v štandardnej forme, tj. pridať cáš podpis na Podpisovú listinu, ktorú mám vystavenú v EKO-BIO-FAIR obchode Malý princ na Mierovom námestí 29 v Trenčíne, či v nadštandardnej forme = ak mi napíšete do správy, pošlem vám Podpisovú listinu, ktorú treba vytlačiť, dať popodpisovať vašim známym a doručiť do obchodu Malý princ či do schránky vo vchode Mierové námestie 29. Alebo potom napísať, kam by som pre vyplnený hárok mohol dobehnúť a osobne poďakovať. 

Do Mestského zastupiteľstva kandidujem spoločne s Richardom Ščepkom a Michalom Mazánikom, náš volebný leták si môžete pozrieť kliknutím na odkaz nižšie. 

NÁŠ VOLEBNÝ LETÁK V PDF

Zdieľať:
Odkaz na tento článok: www.richardmedal.sk

K článku nie sú zatiaľ žiadne komentáre!

Pridanie komentára
Upozornenie: Komentáre sú moderované, každý komentár musí byť schválený administrátorom!
Ochrana proti spamu. Napíšte prosím číslicu dva: